Тестування на детекторі брехні – ефективний і безпечний спосіб дізнатися правду. В процесі, спеціальне обладнання фіксує дані про стан організму тестованого, що дозволяє зробити висновки про достовірність наданої ним інформації. Детектор брехні пройти в Києві пропонує безліч агентств, в числі яких знаходиться «Момент істини».

Коли може знадобитися поліграф?

За допомогою детектора брехні можна відновити справедливість або довіру до персоналу, дозволити корпоративні конфлікти, відібрати надійних співробітників. Замовити перевірку можуть, як пересічні громадяни, так і керівники компаній. За допомогою поліграфа проводяться:

  • дослідження платоспроможності клієнтів фінансових установ;
  • службові розслідування;
  • скринінг кандидатів перед прийомом на роботу;
  • перевірки за запитом адвоката;
  • опитування домашнього персоналу.

Процедура перевірки регламентована, і проводиться тільки за наявності письмової згоди тестованого. Сумлінні агентства використовують сертифіковане обладнання. Тому ймовірність отримання помилкового результату зводиться до мінімуму.

Детектор брехні, пройти (Київ)

Після звернення клієнта до професіоналів, фахівці аналізують ситуацію, складають перелік питань. Пройти тест можна у зручний для замовника час, місце проведення обговорюється в індивідуальному порядку.

Саме тестування займає близько двох годин і складається з передтестової бесіди, і безпосередньо проходження поліграфа. Останній етап – надання експертного висновку на основі отриманих даних. Готовий результат замовник отримує в письмовому або електронному вигляді.

Детектор брехні пройти (Київ)може знадобитися, в разі прийому на роботу домашнього персоналу, співробітників в офіс, при підозрі в зраді під час відносин, і т.п. Цінова політика будь-якої компанії, як правило, залежить від складності ситуації, часу і місця проведення тестування.