Службові розслідування

Як показує практика, в кожній організації трапляються неприємні ситуації. Це можуть бути крадіжки, розкрадання, псування майна, відкати, робота на конкурентів, і багато іншого. У більшості випадків, не хочеться зраджувати розголосу неприємним для розслідування обставин, звертаючись в поліцію. Та й займає ця процедура чимало часу. Так що ж робити? Як знайти винних? Відновити справедливість допоможуть службові розслідування на детекторі брехні в Києві.

Провести розслідування за допомогою поліграфа досить просто, воно є як в місті Київ, так і по всій Україні в цілому. Детектор брехні дозволить:

  • виявити винних;
  • зняти підозри з невинних осіб;
  • визначити співучасників;
  • докопатися до причини скоєння протиправних дій;
  • дізнатися всі деталі злочину;
  • виявити місцезнаходження викраденої людини;

Потрібно розуміти, що список відповідей не вичерпується перерахованими вище пунктами, і може бути набагато довший, але за умови правильної організації процесу розслідування.

Проведення службових розслідувань включає в себе ряд заходів, їх потрібно дотримуватися для досягнення максимальної ефективності:

  • необхідно виявити коло осіб, які могли бути причетними до скоєння; протиправних дій. Зрозуміти про те, хто обізнаний про неприємний випадок;
  • проводити перевірку на поліграфі слід раптово, щоб не дати співробітникам заздалегідь все обговорити і підготується;
  • потрібно максимально швидко звернутися до поліграфологові, і надати йому всю необхідну інформацію, а також деталі події.

Чи можуть співробітники обдурити детектор брехні?

Ні для кого не секрет, що винуватці будуть усіма силами намагатися обдурити поліграф щоб уникнути покарання. В інтернеті можна знайти величезну кількість способів обману поліграфа. В основному вони описані на тематичних форумах, і є досить простими, з мінімальним відсотком ефективності. Досвідчений поліграфолог моментально виявляє будь-які спроби обману, і відразу ж повідомляє про них замовнику. Таким чином, випробуваний підписує собі “смертний вирок”, і притягує додаткові підозри до себе.

Чому поліграф?

Справа в тому, що службові розслідування на поліграфі Київ, дозволяють не тільки виявити винуватців і всі обставини того, що сталося, а й отримати реальні докази їх провини.

Часто буває так, що винуваті вже відомі, але реальних доказів їх причастя немає. Очевидно, що в цьому випадку суд встане на сторону обвинуваченого. Однак маючи докази провини у вигляді взяття поліграфолога, у вас розв’язуються руки для захисту інтересів компанії, і отримання компенсації за завдані збитки.

Ще один плюс в сторону поліграфа – профілактика. Якщо періодично організовувати перевірку на детекторі брехні у своїй організації, співробітники будуть гарненько обмірковувати кожну свою дію, адже вони знатимуть, що покарання не вдасться уникнути.