Безкоштовна консультація поліграфолога

Професійні психологи стверджують, що брехня легко визначається через аналіз міміки і жестів. Але сьогодні є більш точний спосіб дізнатися правду – це поліграф. Таке високотехнологічний пристрій зчитує психофізичні реакції організму на питання різного роду. Однак, навіть таке сучасний пристрій як детектор брехні не може функціонувати без компетентного фахівця, тобто – поліграфолога.

Хто ж такий поліграфолог?

Поліграфолог – це фахівець, який знає не тільки всі технічні моменти поводження з поліграфом, а й здатний аналізувати всі його дані, а також поведінку випробуваного. Тут важливо розуміти, що поліграфолог повинен пройти відповідне навчання, також плюсом буде наявність медичного і психологічного освіти. Саме від професійних навичок і досвіду залежить правильність висновку, який зробить фахівець.

У зв’язку з цим потрібно бути дуже обережним, адже в Світі повно шарлатанів і шахраїв, які вдають із себе досвідчених фахівців, хоча в дійсності такими не є.

З чого почати перевірку на поліграфі?

Перше що необхідно зробити, це проконсультуватися. Консультація поліграфолога є, мабуть, найважливішим етапом “на шляху до правди”. Тут потрібно повністю розкрити свою проблему, і максимально детально розповісти всі деталі. Це необхідно для того, щоб поліграфолог зміг сформувати правильні питання для випробуваного, від яких безпосередньо залежить результативність перевірки.

Причини, за якими може знадобитися перевірка на поліграфі:

  • для перевірки співробітників, як нових, так і тих, хто вже працює;
  • для вирішення сімейних проблем різного характеру;
  • для встановлення реальних фактів біографії;
  • для виявлення злочинів, протиправних або незаконних дій.

Це тільки деякі сфери, де детектор брехні може бути корисний. В цілому ж поліграф потрібен скрізь, де потрібно встановити правду або виявити брехню.

Найчастіше безкоштовна консультація поліграфолога дозволяє отримати відповіді на всі необхідні питання, пов’язані з процесом перевірки на детекторі брехні. Спеціаліст вислуховує вас, робить відповідні записи, формує індивідуальні питання для випробуваного, визначає проблеми, найкоротші шляхи їх вирішення, а також призначає час і місце проведення тесту. Необхідно пам’ятати, що професійна консультація обов’язково необхідна, адже вона не тільки заощадить час, але і зробить сам процес перевірки більш ефективним і об’єктивним.

Досвідчені та кваліфіковані поліграфологи проводять свої консультації по всій Україні, не тільки в Києві, що дає можливість кожному отримати відповіді на свої питання. Тому зв’язуйтеся з нашими фахівцями, і отримуйте відповіді на ваші питання, перш ніж замовляти послугу.