Перевірка приватного характеру на поліграфі

Сімейними проблемами вже нікого не здивуєш і, на жаль, на сьогоднішній день все частіше зустрічаються факти зради, брехні і тому подібних речей. І неважливо наскільки добре і давно ви знаєте людину, завжди є ризики отримати ніж у серце. Але що робити, якщо не впевнений в коханій людині, і хочеться дізнатися, чи бреше він вам? Саме час пройти перевірку на детекторі брехні.

Поліграф в питаннях приватного характеру

Як би добре ви не розбиралися в людях, завжди є ризик помилитися. І щоб цього не сталося, можна використовувати сучасні технології. Поліграф є відмінним інструментом для цього. Перевірка на зраду на поліграфі дозволить визначити:

  • наскільки ваш партнер вірний вам;
  • зраджував він вам;
  • чи були у нього стосунки на стороні;
  • чи є у нього венеричні або інші серйозні захворювання, наявність коханців / коханок;
  • чи мали місце сімейні крадіжки.

Така перевірка позбавить вас від ревнощів і сумнівів. Адже два цих почуття здатні повністю зруйнувати вашу сім’ю.

Ми живемо в світі, де від постійного обману ми перестали довіряти людям. Нам потрібні не порожні слова і обіцянки, а конкретні факти. Тому перевірка на поліграфі приватного характеру – це не інструмент звинувачень, а можливість зміцнити відносини, почати все заново і отримати відповіді на всі питання.

Не потрібно думати, що доведеться когось змушувати пройти поліграф. Все повинно бути на основі письмової згоди, але якщо ваш партнер відмовляється пройти перевірку на детекторі брехні, то швидше за все йому є що приховувати.

Часто перевірка на поліграфі чоловіка / дружини, хлопця / дівчини потрібна перед прийняттям складного і важливого рішення. Наприклад, рішення завести дитину, вступити в шлюб, оформити майно та ін. Щоб запобігти можливі ризики, краще провести перевірку свого партнера і підготуватися до будь-якого результату, і тільки після отримання результатів приймати відповідне рішення.

Особливості перевірки приватного характеру

Перевірка приватного характеру на детекторі брехні це завжди стрес і хвилювання. Справа в тому, що ваш супутник / супутниця точно буде переживати через страх неправдивого обвинувачення. На щастя, емоції ніяк не можуть відбитися на роботі поліграфа і достовірності його результатів. Таким чином, ніщо не зможе перешкодити вам дізнатися правду.

Бувають також спроби обдурити детектор брехні, але в 100% випадків вони швидко виявляються, про що відразу ж дізнається замовник.

Також необхідно пам’ятати, що перевірка повністю конфіденційна, тому не варто переживати з цього приводу. Вся інформація є недоступною для сторонніх осіб, що допоможе зберегти моральний спокій і гідність.