Перевірка домашнього персоналу на поліграфі

Сьогодні досить велика кількість людей користуються послугами хатнього робітника. Причини можуть бути самими різними, починаючи від банальної втоми, і закінчуючи браком часу. Але кожен хоче упевнитися в надійності і чесності домашнього персоналу. При цьому неважливо, новий чи це співробітник або вже існуючий. Саме тому і варто перевірити домашній персонал на поліграфі.

Уявіть, ви наймаєте на роботу, скажімо няню для вашої дитини. Невже ви не хочете дізнатися всю правду про цю людину?

Як показує статистика, практично кожен співробітник бреше перед прийомом на роботу. Він намагається показати себе в кращому світлі, прикрашає досягнення, приховує свої недоліки і можливо навіть темне минуле. Загалом, робить все, щоб сподобатися роботодавцю. Поліграф ж дозволить дізнатися, лукавить людина чи ні. Таким чином, ви зможете вберегти себе від непотрібних ризиків і можливих неприємних ситуацій. Потрібно завжди пам’ятати, що домашній персонал будь-то садівник, кухар, прибиральниця або няня, безпосередньо контактують з вашим будинком, майном і дітьми. Тому перевірка домашнього персоналу на детекторі брехні є необхідністю в сучасних реаліях.

Якщо неприємна ситуація вже сталася, ви можете дізнатися всю правду за допомогою поліграфа, виявити причини і винуватців. Адже жодна няня не визнається, що випадково впустила дитину.

Важлива інформація

Перед тим як провести перевірку на детекторі брехні, необхідно отримати письмовий дозвіл хатнього робітника, в іншому випадку у вас виникнуть проблеми з законом. Якщо ж співробітник відмовляється пройти тест, тоді вам варто задуматися про його чесності та порядності. Також потрібно звернути увагу, що перед перевіркою не можна вживати алкоголь, будь-які заспокійливі ліки або психотропні препарати, інакше, дані поліграфа можуть бути некоректними.

Що можна виявити за допомогою поліграфа

Хтось скаже: перевірка домашнього персоналу на поліграфі це занадто. Але саме завдяки їй, ви зможете переконатися, що поруч з вами живе не який-небудь злодій, алкоголік або дилетант.

Перевірка на поліграфі дозволить виявити:

  • причини звільнення з попередньої роботи;
  • наявність алкогольної або наркотичної залежності;
  • проблеми зі здоров’ям; ставлення до дітей;
  • конфліктність;
  • сумлінність;
  • компетентність;
  • чи були у співробітника проблеми з законом;
  • чи були випадки крадіжок або псування майна;
  • справжні мотиви працевлаштування.

Це всього лише мала частина інформації, яку перевірка домашнього персоналу на поліграфі може надати. До того ж вона дозволяє дисциплінувати персонал, і змушує 10 разів подумати, перш ніж зробити якусь капость.

Наука не стоїть на місці, і якщо недавно детектор брехні здавався нам чимось фантастичним, то зараз він доступний скрізь. Так що, якщо у вас з’явилася необхідність, звертайтеся до наших співробітників, і замовляйте перевірку персоналу на детекторі брехні.