У разі різних ПП: крадіжок, відкатів, нестач, збору компромату, махінацій, слива інформації, варто розібратися, хто з працівників не чистий на руку. А як саме це зробити? Провести службове розслідування на поліграфі (Київ)! Процедура допоможе знайти винних, виправдати тих, хто не скоював злочинів, дізнатися подробиці справи, додаткові відомості, відшукати співучасників, оцінити збитки і серйозність події. До того ж це стимулює інших співробітників дотримуватися правил, і працювати «на совість». Така перевірка законна, але варто враховувати: співробітник може відмовитися, адже поліграф має добровільний характер. Агентство «Момент Істини» допоможе врегулювати всі юридичні питання.

Проведення службових розслідувань на поліграфі (Київ) – вимоги

Перевірка на детекторі брехні – ефективний спосіб дізнатися правду, але деякі умови дозволять максимально швидко зрозуміти все, що необхідно. Якщо врахувати наведені нижче вимоги, вся робота не буде виконана даремно:

  1. Варто звузити коло осіб, які ознайомлені з обстановкою, знають подробиці. Тоді простіше знайти причетних.
  2. Провести розслідування: дізнатися, хто саме замішаний у справі, що вони знають про це.
  3. Попередити всіх, що мають відношення до події, про заборону на поширення чуток.
  4. Несподівано влаштувати перевірку, щоб люди не змогли підготуватися.
  5. Ознайомити поліграфолога з усіма відомими фактами.

Часто клієнти сумніваються, чи правда детектор брехні ефективний, і думають про те, чи є спосіб його ошукати. Агентство «Момент Істини» дає гарантію: звичайна людина не здатна зробити махінації, щоб схитрувати, і приховати правду. Поліграф вловлює фізіологічні зміни – вірні ознаки брехні. Однак висновки робить кваліфікований поліграфолог.

Службові розслідування на поліграфі (Київ) ціна на які цілком виправдана, враховуючи те, наскільки важливо знайти реальних винуватців.

Хочете дізнатися вартість послуги, залежно від особливостей вашої ситуації? Заходьте у відповідний розділ на сайті, або контактуйте з нашими менеджерами.