Загальноприйнятий відбір співробітників не дозволяє дізнатися більш детальну, а головне – чесну інформацію про претендента. Часто людина приховує деякі факти з біографії, намагається прикрасити минулий досвід, або відверто бреше про свої успіхи і отриманих знаннях. Скориставшись послугою «скринінг персоналу» (Київ), Ви зможете дізнатися достовірні дані, і найняти сумлінного, кваліфікованого співробітника, а агентство «Момент Істини» допоможе з цим.

Що таке детектор брехні

Поліграф – засіб, що проводить психофізіологічні дослідження для визначення брехні. Справа в тому, що коли людина бреше, у нього прискорюється серцебиття, з’являється потовиділення. Існують аналогові (застарілі) і цифрові (сучасні) розпізнавачі обману. Для фіксації даних застосовують такі показники:

 • Електропровідність шкіри.
 • Дихання.
 • Серцево-судинну активність.

Навіщо використовувати дану методику

Детектор брехні допоможе дізнатися справжню інформацію про потенційного працівника, без жодних прикрас. Перевірити персонал на поліграфі (Київ) можна за допомогою скринінгу, під час яких ставиться низка запитань, що викривають:

 1. Приховування персональних даних.
 2. Приховування судимостей.
 3. Наявність адміністративних правопорушень.
 4. Замовчування про наркотичну / алкогольної / ігрової залежності.
 5. Звільнення з колишнього місця роботи через негативні показників.
 6. Крадіжка на попередній роботі.
 7. Додатковий незаконний заробіток.
 8. Тісний зв’язок з конкурентами.

Перевірка персоналу поліграф (Київ) – ціна

Організація «Момент Істини» встановлює розумні ціни на свої послуги, відповідні якості проведення скринінгу та інших процедур. Вартість залежить від декількох факторів (час, місце проведення, кількість учасників). Детальніше ознайомитися з ціновою політикою Ви можете на сайті, або під час спілкування з нашим менеджером-консультантом.